Nu har vi bytt namn till    KÄLLSTRÖMS ELEKTRISKA AB

Nu även Storköksservice 

 
Facebook

Widget har inte konfigurerats än.


 

Kontaktinformation

Adress

Källströms Elektriska AB

Fjärrvärmevägen 7

541 65 SKÖVDE

 

VD

Johan Larsson 

070-310 12 92  

johan.larsson@fkel.se

 

 Ägare                                                               

Fredrik Källström

070-310 07 82

fredrik.kallstrom@fkel.se


 

 Projektledare

Alexander Ottosson 

073-181 34 89 

alexander@fkel.se   



Storköksservice

Staffan Tranberg

070-310 07 81

staffan.tranberg@fkel.se


 


Tekniker, Installatörer

Marcus Norén

070-310 07 83

marcus.noren@fkel.se      

                                              

Fredrik Ågren

070-300 16 01

fredrik.agren@fkel.se    



Tobias Olofsson

070-310 13 73

tobias.olofsson@fkel.se  

                                                                                                                   

Christofer af Kleen

070-310 27 02

christofer.kleen@fkel.se  

                                                                                                                 

Elias Kråklind

076-795 49 28

elias.kraklind@fkel.se


 Filip Jonsson

073-340 06 96

filip.jonsson@fkel.se

                                                                                                                                                             Daniel Gynnervall

070-979 52 59 

daniel.gynnervall@fkel.se   


Victor Blomgren     

070-310 27 83                                                                                                                                                                                                                                                                           victor.blomgren@fkel.se


Jonas Larsén

070-315 28 94

 jonas.larsen@fkel.se

 

Larm, Passage

Alexander Lindgren

073-329 65 15

alexander.l@fkel.se